Miesiąc lipiec to czas wakacji i odpoczynku ale także jest okazją do przypomnienia sobie dziejów naszej ziemi na której żyjemy i dorastamy. A to przecież licząca około 700 lat historia naszej małej ojczyzny to okazja do wdzięczności naszym przodkom za przekazanie nam wiary, kultury, przywiązania do ziemi czy szacunku do życia.
Dzięki ich postawie, przekazanej tradycji, utrwalonym zwyczajom i obyczajom, przetrwaliśmy trudne momenty w naszych dziejach i dziś możemy określić się kim jesteśmy.

O godzinie 17:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta
W środę przypada wspomnienie święta Bonawentury a w czwartek Matki Bożej z góry Karmel.
W sobotę 18 lipca można na placu przed cmentarzem złożyć zużyty sprzęt elektrotechniczny np. lodówki czy stare telewizory.
O godzinie 9:00 przyjedzie firma która zabezpieczy sprzęt a następnie zapakuje i wywiezie by przygotować części do odzysku na potrzeby krajów ubogich.

Bóg zapłać rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy rodziny:

• Moryc 190;
  • Ślósarz 528;