WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W niedzielę 20 sierpnia 2023 roku na Mszy świętej o godzinie 11:00 modliliśmy się za księdza Proboszcza Jacka z racji jego imienin. Modliliśmy się dla księdza o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę naszej Pani Wiśniowskiej. ,,Za św. Janem Pawłem II życzymy Ci Kssięże Proboszczu: miej stale wzrok ku górze, abyś nie pozwolił przygnieść się codzienności, ale byś umiał zachwycać się Bogiem i Ewangelią Jego Syna. Bądź w naszej parafii widocznym znakiem dobroci Boga. Niech stale towarzyszy Ci radość i humor oraz dobre zdrowie, a także świadomość, że my parafianie potrzebujemy takiego widocznego przewodnika i kierownika nie tylko w codziennych pracach ale przede wszystkim w drodze do Boga”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Opublikowano przez w dniu 20 sierpnia 2023 w Relacja z wydarzeń