WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Dnia 13 maja w naszej parafii rozpoczęliśmy cykl nabożeństw fatimskich. Nabożeństwa te nawiązują do objawień Matki Bożej z Fatimy z 1917 roku. Jest to odpowiedź na dwa wezwania Maryi: do modlitwy różańcowej i czynienia pokuty za grzeszników. Jest to wynagrodzenie za zniewagi ludzi zadane Jej Niepokalanemu Sercu. O godzinie 19:00 rozpoczęła się Msza Święta sprawowana przez ks. Piotra Pietruszkę, a lektorzy w uroczystej procesji wprowadzili figurę Matki Bożej do naszej świątyni. Po Eucharystii wyruszyła uroczysta procesja wokół naszego kościoła, a po niej odmówiliśmy różaniec. Nabożeństwo zakończyła Litania Loretańska i Apel Jasnogórski. Serdecznie zapraszamy na kolejne nabożeństwo już za miesiąc 13 czerwca!

Opublikowano przez w dniu 17 maja 2023 w Liturgiczna Służba Ołtarza, Relacja z wydarzeń, Schola