WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


 1. W poniedziałek o godzinie 20:00 nasz „różaniec świetle gromnicy”. Prosić będziemy o pokój na Ukrainie i w intencji naszej Ojczyzny. W poniedziałek o godzinie 19:00 spotkanie pielgrzymów do Rzymu z naszym przewodnikiem i omówienie spraw organizacyjnych.
 2. Dziś w GOKiS-ie koncert dla Martyny o godzinie 16:00.
 3. Spotkanie z rodzicami dzieci Pierwszokomunijnych w czwartek o godzinie 19:00.
 4. W przyszłą niedziele o godzinie 14:00 dodatkowa Msza święta na rozpoczęcie sezonu motorowego. Poświęcimy motory i inne pojazdy zabytkowe i prosić będziemy o opiekę Matki Bożej dla kierowców dwu- i czterokołówek.
 5. Składam serdeczne „Bóg zapłać” rejonowi sprzątającemu w tym tygodniu naszą świątynię. Na przyszły tydzień powierzamy tę troskę rodzinom z rejonu Wiśniowa – Foszczkówka, czyli rodziny: 
  • Kowal 81,
  • Marcisz 173,
  • Marcisz 634,
  • Marcisz 772,
  • Majda 631,
  • Majda 660.

Opublikowano przez w dniu 16 kwietnia 2023 w Ogłoszenia parafialne