WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


 1. Jutro o godzinie 20:00 „Różaniec w świetle gromnicy” w intencji o ustanie wojny i w intencji naszej Ojczyzny.
 2. W środę przypada liturgiczne wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej dziewicy i zakonnicy, patronki dzieł misyjnych w Polsce.
 3. W piątek będziemy się modlić ze świętym Janem z Dukli, franciszkaninem, świątobliwym kapłanem i wybitnym kaznodzieją.
 4. W dniach od 23 do 25 września nasza Parafia organizuje trzydniową pielgrzymkę do sanktuariów Dolnego Śląska (m.in. Wambierzyce, Góra Świętej Anny). Pielgrzymkę poprowadzi ksiądz proboszcz. Dokładny program na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej. Zapisy do końca lipca.
 5. Z naszych spraw gospodarczych: w minionym tygodniu udało się nam:
  • odnowić i na nowo zagospodarować rabatkę kwiatową przed świątynią. Za wszelkie ofiary i pomoc parafianom i pochodzącym z naszej parafii serdeczne Bóg zapłać
  • uporządkowany też został i na nowo otwarty chór kościelny dla wiernych. Co prawda do zakończenia remontu naszych organów jeszcze trochę czasu pozostało, ale na chórze istnieje już możliwość modlitwy i uczestniczenia we Mszach świętych.
 6. Wolontariusze z Dobczyc składają ogromne podziękowania naszej wspólnocie parafialnej za wzięcie udziału w kiermaszu ciast, który był wsparciem na operację ciężko chorego młodego człowieka. Zebrana kwota wyniosła ponad 11.000 zł. Z całego serca „Bóg zapłać”.
 7. Składam serdeczne Bóg zapłać rodzinom sprzątającym naszą świątynię w minionym tygodniu na przyszły tydzień powierzam tę troskę mieszkańcom Kobielnika rejon V:
  • Tokarz 43,
  • Weszka 69,
  • Rokosz 187,
  • Łabędź 77.

Opublikowano przez w dniu 3 lipca 2022 w Ogłoszenia parafialne