WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Dla młodzieży męskiej od 16 roku życia: uczniów szkół średnich, absolwentów, studentów oraz wszystkich zastanawiających się nad swoją relacją z Bogiem, swoją życiową drogą czy też miejscem w Kościele, nie wykluczających też drogi kapłańskiej czy zakonnej organizowany jest dzień skupienia dla rozeznających powołanie. Będzie miał on miejsce 2 kwietnia w budynku Seminarium Krakowskiego (ul. Podzamcze 8). Odpowiadając na potrzeby młodzieży, nie ma on charakteru zobowiązującego – jest on organizowany pod kątem przekazania wiedzy oraz zwiększenia świadomości na temat powołania i jego rozeznawania poprzez spotkanie z Bogiem (adoracja) duszpasterzami oraz klerykami rozeznającymi swoje powołanie w życiu i w Kościele. Chętnych zapraszamy do zgłoszenia na stronie Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej.

Opublikowano przez w dniu 16 marca 2022 w Inne