WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Zapraszamy do zapoznania się z zaktualizowanymi informacjami dotyczącymi harmonogramu Mszy świętych i nabożeństw sprawowanych w naszej parafii.

Podsumowanie zmian:

  1. Podział na okres letni i zimowy został zniesiony – wszystkie Msze święte wieczorne są odprawiane o godzinie 18:00.
  2. W październiku Msze święte wieczorne są odprawiane po nabożeństwie różańcowym rozpoczynającym się o godzinie 17:00 (czyli około 17:30).
  3. Roraty są odprawiane o godzinie 18:00.

Wydarzenia czekające na aktualizację, na których nie należy się wzorować, zostały ujęte w nawiasy i oznaczone czerwoną czcionką. Dalsze aktualizacje, zwłaszcza dotyczące okresu Triduum Paschalnego oraz nabożeństw majowych zostaną opublikowane odpowiednio wcześniej przed odbyciem się danych wydarzeń.

Ze względu na zmianę czasu odprawienia Mszy świętej wieczornej w piątki Wielkiego Postu z godziny 18:00 na bezpośrednio po Drodze krzyżowej dla dzieci, jutro i w kolejnych tygodniach Wielkiego Postu będzie ona odprawiona około godziny 17:30.

Opublikowano przez w dniu 3 marca 2022 w Ogłoszenia, Techniczne