WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Dnia 20.02.2022 na Mszy Świętej o godzinie 11:00 ksiądz Proboszcz poświęcił nowe stroje scholi dziecięcej. Przy okazji złożył gorące podziękowania scholistkom za poświęcony czas i zaangażowanie w śpiew na chwałę Pana. Gorące podziękowania i słowa uznania zostały skierowane również w stronę siostry Bernadetty Jurkowskiej za prowadzenie tego pięknego i dużego dzieła. Nasza schola licząca ponad czterdzieści uczestniczek należy z pewnością do najlepszych i najpiękniejszych w diecezji.

Bóg zapłać rodzinom scholistek za zaangażowanie i ufundowanie pięknych strojów. Życzymy, by to dzieło przyczyniało się do ubogacenia liturgii i uświęcenia wszystkich parafian.

Opublikowano przez w dniu 21 lutego 2022 w Relacja z wydarzeń, Schola