WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim uczestniczącym w Roratach. Nasz GPS czyli Gabriel Prowadzi Skutecznie doprowadził nas szczęśliwie do tego dnia, kiedy w Betlejem, naszych domach i naszych sercach narodził się Jezus Chrystus. Przyjmujemy małego Jezuska z tym większą radością, że nasze serca zostały przygotowane przez wysiłek uczestniczenia w Roratach.

Szczególne podziękowania składamy najmłodszym uczestnikom, którzy dzielnie przychodzili codziennie z lampionami by oświetlać drogę do Betlejem. Dziękujemy Służbie Liturgicznej, Siostrom, Panu Organiście. Niech ta „świąteczna bombka” wyraz wdzięczności przypomina te piękne, wspólnie przeżyte chwile.

Wesołych, Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Duszpasterze parafii świętego Marcina w Wiśniowej.

Opublikowano przez w dniu 24 grudnia 2021 w Ogłoszenia