WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

W miesiącu sierpniu wielu podejmuje wyrzeczenie abstynencji od alkoholu, inni na pielgrzymich szlakach ofiarują swoje trudy i poświęcenie Matce Bożej. Dla wielu z pośród nas czas wakacji to jednak czas wytężonej pracy na roli lub w zakładach pracy. Wszystkich polecamy Bogu i prosimy o opiekę Matki Bożej.

W tym tygodniu będziemy przeżywać: w środę wspomnienie świętego Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów. W tym dniu w modlitwie, pamiętamy o naszym księdzu Proboszczu. W piątek święto Przemienienia Pańskiego.

W tym tygodniu również pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek o godzinie 17:00 Godzina Święta, o godzinie 18:00 Msza Święta. W piątek spowiedź od godziny 17:00. O godzinie 18:00 Msza Święta i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Dziękujemy serdecznie rodzinom z Wiśniowej za posprzątanie naszego kościoła w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy rodziny:

  • Konieczny 451,
  • Kowalczyk 655,
  • Konieczny 180,
  • Rokosz 296,
  • Tokarz 437.

Urząd Gminy Wiśniowa informuje o II terminie składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej:

Wnioski wraz z załącznikami należy składać w Urzędzie Gminy Wiśniowa w terminie od 2 do 31 sierpnia 2021 roku.

Dzisiaj tj. w niedzielę (01.08.2021) w godzinach od 14:00 do 18:00, przy okazji Gminnych Zawodów Strażackich, Gminne Biuro Spisowe w Wiśniowej zaprasza mieszkańców do plenerowego punktu spisowego zlokalizowanego przy Boisku Sportowym w Poznachowicach Dolnych.

Opublikowano przez w dniu 1 sierpnia 2021 w Ogłoszenia parafialne