WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Miesiąc lipiec to czas wakacji i odpoczynku ale jest to również okazja do przypomnienia sobie dziejów naszej „małej Ojczyzny”. Jest to historia licząca około 700 lat rozwoju kultury i tradycji. Dzięki postawie naszych przodków przetrwaliśmy trudne chwile w naszej przeszłości i dziś możemy określić się kim jesteśmy.

W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek świętego Brunona z Kwerfurtu, we wtorek świętych pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta, w czwartek świętego Bonawentury biskupa i doktora Kościoła, w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – popularne Matki Bożej Szkaplerznej.

W tym tygodniu zostały zamontowane nowe mikrofony oraz głośnik w prezbiterium. Te elementy nagłośnienia zostały w całości sfinansowane dzięki darom rodzin Dzieci Komunijnych oraz młodzieży Bierzmowanej, jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Kolejnym krokiem modernizacji nagłośnienia będzie wymiana głośników na zewnątrz kościoła. Odpowiednie zamówieni zostało już złożone i czekamy na jego realizację.

Dziękujemy serdecznie rodzinom z Wiśniowej za posprzątanie naszego kościoła w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy rodziny:

  • Knapczyk 182;
  • Hebda – Woźniczka 149;
  • Hebda – Urbaniak 234;
  • Świerczek 458;
  • Knapczyk 781.

Opublikowano przez w dniu 11 lipca 2021 w Ogłoszenia parafialne