WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W tych dniach, kiedy jedni wypoczywają, inni kontynuują ciężką pracę aby zebrać plony ziemi. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężka i wymagając jest praca rolnika. Dlatego w tym letnim czasie pragniemy otaczać szczególną modlitwą naszych rolników prosząc o zdrowie, siły i dobrą pogodę.

Szczególnie serdecznie i ciepło witamy księdza Jacka Budzonia, który dziś (w niedzielę) na Mszy Świętej o godzinie 11:00 dokonał kanonicznego przejęcia parafii i został naszym Proboszczem. Witamy księdza Proboszcza w naszych skromnych progach i życzymy wielu łask i Bożego błogosławieństwa w pracy pośród nas. Jednocześnie zapewniamy o naszej modlitwie w intencji Księdza.

W ubiegłą niedzielę na wsparcie dla poszkodowanych z Nowej Białej złożono kwotę 12850zł oraz 10 euro. Serdecznie dziękujemy za ten gest życzliwości i solidarności.

W tym tygodniu wspominamy: we wtorek wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, w czwartek wspomnienie świętego Jana z Dukli prezbitera.

Pojawił się nowy numer czasopisma dla najmłodszych „Staś”.

W miesiącach letnich nasza parafia gości wielu turystów, którzy przyjeżdżają, by w pięknej scenerii Beskidu Wyspowego wypocząć i nabrać sił. Wszystkich gości ciepło i serdecznie witamy. Niech Matka Boża Wiśniowska otacza wszystkich płaszczem macierzyńskiej opieki.

Dziękujemy serdecznie rodzinom z Wiśniowej za posprzątanie naszego kościoła w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy rodziny:

  • Bogusz 433;
  • Kuchnia 14;
  • Szymoniak 224;
  • Szymoniak 549;
  • Gawlik 440.

Opublikowano przez w dniu 5 lipca 2021 w Ogłoszenia parafialne