WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W niedzielę 27.06.2021 na Mszy Świętej o godzinie 11:00 dziękowaliśmy księdzu Proboszczowi za piętnaście lat posługi w naszej parafii. Liczne delegacje wyrażały swoją wdzięczność za pracę i poświęcenie przez ten ostatni czas.

Osoby, które piętnaście lat temu przyjmowały sakrament chrztu z rąk księdza Proboszcza po kilku latach przyjmowały sakrament Pierwszej Komunii Świętej, a następnie były prowadzone do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Wielu z tych, którzy piętnaście lat temu przyjmowało sakrament Bierzmowania, następnie było błogosławionych przez księdza Proboszcza w sakramencie Małżeństwa. Ci którzy przyjmowali sakrament ślubu w obecności księdza Proboszcza dziś cieszą się dojrzałymi rodzinami i dorastającymi dziećmi.

Czas płynie, przychodzą kolejne pokolenia, a nasza tradycja i wiara trwają nadal. Dziękujemy Księdzu za wieloletnie umacnianie w nas wszystkich tego co jest nam drogie, w czym pokładamy naszą ostateczną nadzieję. Niech Pan Bóg błogosławi na długie lata życia i posługi w naszej parafii.

ks. Piotr Pietruszka

Opublikowano przez w dniu 27 czerwca 2021 w Liturgiczna Służba Ołtarza, Relacja z wydarzeń, Schola