WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Miesiące wakacyjne to czas odpoczynku dla jednych i ciężkiej pracy dla drugich. Jeszcze inni w pielgrzymkach pieszych i autokarowych wyruszają na szlaki, by w sanktuariach Maryjnych wypraszać łaski dla swoich rodzin. Przypominamy, że trwają zapisy na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę, która wyruszy z Trzemeśni.

W poniedziałek wspomnienie świętego Ireneusza biskupa i męczennika, we wtorek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 7:00, 9:00 i 18:00. W sobotę święto świętego Tomasza Apostoła.

W niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 11:00 dokona się kanoniczne przejęcie parafii przez księdza Jacka Budzonia, który od tego momentu stanie się Proboszczem naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek o godzinie 17:00 godzina święta i możliwość przystąpienia do spowiedzi. W piątek spowiedź od godziny 17:00, po Mszy Świętej wieczornej Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Dzisiaj po Mszach Świętych zbiórka ofiar przeznaczonych na wsparcie dla poszkodowanych w wyniku pożaru w Nowej Białej.

W miesiącach letnich nasza parafia gości wielu turystów, którzy przyjeżdżają, by w pięknej scenerii Beskidu Wyspowego wypocząć i nabrać sił. Wszystkich gości ciepło i serdecznie witamy. Niech Matka Boża Wiśniowska otacza wszystkich płaszczem macierzyńskiej opieki.

Dziękujemy serdecznie rodzinom z Wiśniowej za posprzątanie naszego kościoła w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy rodziny:

  • Sambor 737;
  • Murzyn 484;
  • Jeleń 537;
  • Gospodarczyk 598;
  • Krężelok 485.

Opublikowano przez w dniu 26 czerwca 2021 w Ogłoszenia parafialne