WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W tym tygodniu kończy się rok szkolny. Dla dzieci i młodzieży rozpoczyna się czas wakacji. Dziękujemy rodzicom, nauczycielom i wychowawcom za trud wychowywania i kształcenia młodego pokolenia. Prosimy, by ten czas, który jest przed nami, napełniał potrzebnymi siłami, był czasem odkrywania piękna stworzenia i uwrażliwiał na bliźnich.

W minionym tygodniu 52 osoby z naszej parafii przystąpiły do sakramentu Bierzmowania. Dziękujemy młodzieży za dojrzałe przygotowanie się do tego momentu. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie uroczystości, za posprzątanie terenu wokół kościoła i jego wnętrza, piękną dekorację, zaangażowanie w samą liturgię. Dziękujemy za złożoną ofiarę, która będzie przeznaczona na dalszy remont instalacji nagłaśniającej naszego kościoła.

Dziękujemy pani Marii Bajer, a także panu Marcinowi Irzykowi za ufundowanie obrusów na ołtarz główny w kościele.

W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek świętego Alojzego Gonzagę, zakonnika, w czwartek Uroczystość Narodzenia świętego Jana Chrzciciela.

W sobotę 26.06.2021 o godzinie 20:00 wieczór adoracji, na który serdecznie zapraszamy.

W niedziele na Mszy Świętej o godzinie 11:00 wraz z całą parafią będziemy dziękować księdzu Proboszczowi za 15 lat posługi w naszej wspólnocie. Ksiądz Proboszcz po osiągnięciu wieku określonego prawem kanonicznym, złożył prośbę o przeniesienie na emeryturę. Będziemy prosić o zdrowie i błogosławieństwo na dalsze lata życia.

Dziękujemy serdecznie rodzinom z Wiśniowej za posprzątanie naszego kościoła w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy rodziny:

  • Dominik 174;
  • Kowalczyk 562;
  • Kowal 461;
  • Murzyn 334;
  • Murzyn 584.

Opublikowano przez w dniu 20 czerwca 2021 w Ogłoszenia parafialne