WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Rozpoczynający się okres Wielkiego Postu jest okazją do bardziej intensywnej modlitwy i wielkodusznej pokuty dla ubłagania Boga o łaskę nawrócenia serc i dar pokoju dla wszystkich ludzi.

Szczególną formą wypełnienia wielkopostnej pokuty jest uczestnictwo w nabożeństwach: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.

Po południu o godzinie 15:00 Droga Krzyżowa z przewodnikiem. O godzinie 16:00 Gorzkie Żale i wieczorna Msza święta.

W piątek po Mszy świętej o godzinie 7:00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Po południu, o godzinie 16:00, zapraszamy na Drogę Krzyżową zwłaszcza dzieci szkolne. Po zakończonym nabożeństwie wieczorna Msza święta. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy dzieci z klasy IIIA wraz z rodzicami. Dzieci otrzymają poświęcone książeczki. O godzinie 19:00 zapraszamy młodzież.

Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne „Bóg zapłać”, a na ten tydzień prosimy:

  • Marcisz 157;
  • Dominik 702;
  • Dominik … ;
  • Kaczmarczyk 136;
  • Hujdus – Kobielnik 2;
  • Kosek – Kobielnik 177.

Wiele Organizacji tzw. Pożytku Publicznego ubiega się o 1% podatku podczas rozliczania się z Urzędem Skarbowym. Wśród nich jest „Caritas”, a także Stowarzyszenie Hospicyjne „Bądźmy Razem” z Wiśniowej. Wpisując na formularzu rozliczeniowym odpowiedni numer możemy wesprzeć działalność Stowarzyszenia które niesie pomoc chorym i cierpiącym. Szczegóły są na ulotkach.

Opublikowano przez w dniu 20 lutego 2021 w Ogłoszenia parafialne