WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Cechą naszych czasów jest narastający pośpiech i pogoń za dobrami materialnymi. Dlatego często czujemy się zagubieni i zmęczeni, niespokojni i rozdrażnieni.

Warto zatem posłuchać głosu Kościoła, który przez wieki całe przypomina i zachęca do modlitwy, skupienia, wyciszenia w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym.

Po południu o godzinie 14:00 pogrzeb +Stanisławy Murzyn z Wiśniowej, a o godzinie 17:00 wieczorna Msza święta. Nieszporów dzisiaj nie będzie

W środę wspomnienie świętej Scholastyki, a w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.

W przyszłą Niedzielę rozpoczniemy Czterdziestogodzinne nabożeństwo. Adoracja będzie po każdej Mszy świętej, a po południu do godzinie 16:30 i zakończy się uroczystymi Nieszporami.

W poniedziałek i wtorek adoracja rozpocznie się po Mszy świętej o godzinie 7:00 i zakończy się Nieszporami. Wszystkich zachęcamy do adoracji Pana Jezusa i wynagrodzenia za grzechy.

Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne „Bóg zapłać„ a na ten tydzień prosimy:

  • Piskorski 417;
  • Tokarz 53;
  • Percik 512;
  • Drabik 210;
  • Drabik 210;
  • Stalmach 261;
  • Humaj.

W sobotę 13 lutego o godzinie 20.00 kolejny wieczór adoracji Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy na chwilę wyciszenia i modlitwy.

Rozpoczynamy Parafialny Konkurs Plastyczny pod tytułem: „Święty Józefie, módl się za nami” Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do klasy IV, choć zachęcamy również rodziców do wsparcia swoich pociech. Oczekujemy na prace przestrzenne, przedstawiające stojącą postać św. Józefa (nie rysunek). Gotowe prace – podpisane (imię, nazwisko, klasa, szkoła)  można przynosić do siostry Bernadetty i ks. Piotra – do dnia 12 marca 2021 r.  Ogłoszenie wyników, rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się 19 marca 2021 r. czyli  uroczystość Świętego Józefa, po Drodze Krzyżowej o godzinie 16.00.

Opublikowano przez w dniu 6 lutego 2021 w Ogłoszenia parafialne