WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W całym Kościele trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. O potrzebie takiej modlitwy niestrudzenie przypomina papież święty Jan Paweł II. Zdajemy sobie sprawę, że podział Chrystusowej Owczarni jest dziełem człowieka i jego grzechów.

Dlatego jest potrzebna modlitwa wszystkich chrześcijan, aby ochrzczeni zjednoczyli się znów pod przewodnictwem jednego pasterza. Niech nasza modlitwa będzie wkładem w dzieło ekumenizmu.

Nieszpory Niedzielne o godzinie 16:30, a następnie wieczorna Msza święta o godzinie 17:00.

Jutro przypada święto Nawrócenia świętego Pawła Apostoła, a we wtorek świętych apostołów Tymoteusza i Tytusa.

W czwartek przypada świętego Tomasza z Akwinu, a w przyszłą niedzielę świętego Jana Bosko.

Rodzinom z Wiśniowej składamy serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy:

  • Dominik – Cienkosz 168;
  • Małecki 67;
  • Dudzik-Bieniek – Kobielnik 34;
  • Tokarz – Kobielnik 182;
  • Tokarz – Kobielnik 164;
  • Woźnica – Kobielnik -179.

W sobotę 30.01.2021 na godzinę 17:00 na Mszę Świętą kolędową zapraszamy mieszkańców Kobielnika. Na tych Mszach ofiara zbierana pod chórem będzie przeznaczona na wynagrodzenie Pana Organisty za trud całorocznej pracy.

Z okazji dzisiejszej niedzieli Słowa Bożego na ołtarzu Miłosierdzia Bożego siostra Bernadetta przygotowała maleńkie zwoje zawierające fragmenty Pisma Świętego. Zachęcamy, by wychodząc z kościoła zabierać to słowo dla siebie, bliskich. Jest to słowo, które Pan Bóg kieruje do każdego z nas na ten dzisiejszy dzień.

Opublikowano przez w dniu 24 stycznia 2021 w Ogłoszenia parafialne