WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Okres Adwentu, który dziś rozpoczynamy, jest przygotowaniem do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Wspominając pierwsze przyjście Syna Bożego do ludzi, kierujmy nasze serca i dusze w oczekiwaniu ma Jego powtórne przyjście, na końcu dziejów.

Z tych też względów, Adwent jest radosnym czasem pobożnego i pełnego nadziei oczekiwania. Przewodzi nam w tym Matka Boża, która jest wzorem i przykładem zawierzenia Bogu.

Roraty będą codziennie o godzinie 7:00. Zapraszamy na Mszę świętą wszystkich, a dla dzieci przygotowane są pamiątkowe obrazki.

O godzinie 16:30 Nieszpory niedzielne i w wieczorna Msza święta. Jutro przypada święto świętego Andrzeja apostoła, a w czwartek wspomnienie świętego Franciszka Ksawerego. O godzinie 16:00 Godzina Święta i okazja do spowiedzi świętej.

W piątek pierwszy piątek miesiąca. Od godziny 16:00 okazja do spowiedzi świętej, a nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy świętej.

W sobotę pierwsza sobota miesiąca i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny będzie po wieczornej Mszy świętej.

Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca, w miejsce kazania adoracja Najświętszego Sakramentu.

Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość świątyni i otoczenia serdeczne „Bóg zapłać” a na ten tydzień prosimy:

  • Pawlak 91;
  • Pawlak 307;
  • Juras 58;
  • Murzym 475;
  • Dybeł 508;
  • Dybeł 273.

Opublikowano przez w dniu 28 listopada 2020 w Ogłoszenia parafialne