WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Dzisiejszą uroczystość wprowadził w roku 1925, papież Pius XI, aby wszystkim dzieciom Kościoła ukazać, że wszystko ma swój początek i będzie miało swe dopełnienie w Jezusie Chrystusie Odkupicielu człowieka.

W dniu dzisiejszym przypada też wspomnienie świętej Cecylii, patronki muzyki kościelnej a jutro świętego Klemensa, papieża. We wtorek świętego Andrzeja Dung – Lac i towarzyszy, a w środę świętej Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy, a w przyszłą niedzielę Pierwsza Niedziela Adwentu i pierwsze Roraty o godzinie 7:00.

Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość świątyni i otoczenia w ubiegłym tygodniu, składamy serdeczne Bóg zapłać a na ten tydzień prosimy:

  • Murzyn 480;
  • Irzyk 287;
  • Jamróz – Jasek 222;
  • Jasek 294;
  • Szymoniak 6o8;
  • Konieczny 375.

W miniony wtorek pożegnaliśmy naszego księdza Prałata Stanisława Murzyna. Ufamy że Pan Bóg wynagrodził jego trudy i długoletnią posługę kapłańską, którą w ostatnich latach pełnił również w naszej Parafii.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania ceremonii pogrzebowej.

  • Siostrze przełożonej Zofii wraz z siostrami
  • Służbie liturgicznej Ołtarza
  • Panom strażakom za wszelką pomoc
  • Sołtysowi z Kobielnika wraz z mieszkańcami, oraz Panu Józefowi Śmigla za uporządkowanie terenu wokół kościoła i plebani

Serdeczne podziękowania składamy również dla Pań pomagających na plebani.

Bóg zapłać wszystkim delegacjom i wszystkim parafianom za ofiary złożone na Msze Święte i kwiaty.

Opublikowano przez w dniu 22 listopada 2020 w Ogłoszenia parafialne