WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Trwamy w duchowej łączności z naszymi zmarłymi którzy oczekują od nas pomocy w postaci modlitwy, dobrych uczynków a także przyjętej Komunii święta. W ten sposób możemy pomagać zmarłym, którzy już sami nie mogą sobie pomagać.

Po południu o godzinie 16:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta. Jutro wspomnienie poświęcenia bazyliki rzymskiej świętych Piotra i Pawła a we wtorek wspomnienie świętej Elżbiety Węgierskiej.

W naszej parafii obrzędy pogrzebowe +księdza prałata Stanisława Murzyna. O godzinie 10:00 wprowadzenie ciała do świątyni i Msza święta za naszego rodaka.

O godzinie 12:00 Msza święta którą odprawi ksiądz proboszcz z Czernichowa, a o godzinie 14:00 uroczysta Msza święta pogrzebowa, po której nastąpi odprowadzenie zmarłego kapłana na cmentarz.

W środę wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózkównej dziewicy i męczennicy, a w czwartek błogosławionej Salomei, zakonnicy. W piątek wspomnienie święta Rafała Kalinowskiego a w sobotę wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość świątyni i otoczenia w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne „Bóg zapłać” a na ten tydzień prosimy:

  • Polak 518;
  • Tokarz 434;
  • Podmokły 584;
  • Konieczny 58;
  • Kuchta 527;
  • Dominik 56A

Opublikowano przez w dniu 14 listopada 2020 w Ogłoszenia parafialne