WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Uroczystość Wszystkich Świętych jest w Kościele obchodzona jako dzień wdzięczności Bogu za zastępy tych, którzy w swoim życiu zaświadczyli o wielkiej miłości Boga który pozwolił ludziom doświadczyć Bożej dobroci i osiągnęli obiecane im szczęście wieczne.

Po południu Msza święta w świątyni o godzinie 14:30. Jutro dzień modlitw za zmarłych, zwany Dniem Zadusznym. Msze święte będą o godzinie 6:30, 7:00, 9:00 i 17:00. W środę wspomnienie świętego Karola Boromeusza. W czwartek o godzinie 16:00 Godzina święta i okazja do spowiedzi świętej. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca, a okazja do spowiedzi świętej od godziny 16:00, nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy świętej. W sobotę pierwsza sobota miesiąca, a nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po wieczornej Mszy świętej.

Rodzinom, z Wiśniowej serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość i porządek w świątyni i otoczeniu a na ten tydzień prosimy:

  • Stroniarz 323;
  • Wójcik 351;
  • Hebda 239a;
  • Murzyn 259;
  • Konieczny 310;
  • Kus 251.

Opublikowano przez w dniu 31 października 2020 w Ogłoszenia parafialne