WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W dniach 1 – 8 listopada w Polsce będzie trwać akcja: „Modlitwa do granic nieba”. Celem tej akcji jest modlitwa za wszystkie dzieci, które z przyczyn naturalnych odeszły przed dniem swoich narodzin. Wspólnie otoczymy modlitwą wszystkie rodziny, które w swojej historii przeżyły ten tragiczny moment. Takich rodzin również u nas jest bardzo wiele a swój ból po stracie dziecka nienarodzonego często noszą tylko w swoich sercach. Przez nasze modlitewne zaangażowanie pragniemy wesprzeć ich naszą pamięcią. Modlić się będziemy także za dzieci, którym celowo odebrano życie. Modlić się będziemy za tych ludzi, którzy tego dokonali prosząc o ich nawrócenie.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Opublikowano przez w dniu 30 października 2020 w Ogłoszenia