WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Niedziela dzisiejsza jest obchodzona w Kościele jako dzień wdzięczności Bogu za konsekrację świątyni i oddania na wyłączną chwałę Bogu, by była miejscem modlitwy i uświęcenia dla parafialnej wspólnoty i sprawowania kultu Bożego. Z tej racji na Mszy św. o godzinie 11:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewamy dziękczynne „Ciebie Boga wysławiamy…”

O godzinie 16:30 nabożeństwo różańcowe i wieczorna Msza święta. Jutro przypada wspomnienie błogosławionej Celiny Borzęckiej, a w środę święto apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W sobotę ostatnie w tym roku nabożeństwo różańcowe. W przyszłą niedzielę uroczystość Wszystkich Świętych.

Porządek nabożeństw przed południem jak w niedzielę, a po południu Msza Święta w kościele o godzinie 14:30. Ze względu na obostrzenia epidemiczne nie będzie Mszy Świętej i różańca na cmentarzu.

Mszy Świętej wieczornej również nie będzie. Jednocześnie zachęcamy by jak co roku nawiedzać cmentarze z modlitewną pamięcią za naszych drogich zmarłych.

Wyrazem troski i pamięci o zmarłych jest wygląd cmentarza i grobów. Dlatego porządkujemy i odnawiamy groby i grobowce naszych bliskich zmarłych. Postarajmy się zachować prosta zasadę: plastikowe i szklane lampiony wrzucamy do pojemników, a trawę i liście pozostawiamy obok pojemników. W uroczystość wszystkich świętych prowadzona będzie kwesta na cmentarzu a złożone ofiary będą przeznaczone na utrzymanie porządku i czystości na naszej nekropolii.

Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu serdecznie dziękujemy a na tej tydzień prosimy rodzinę:

  • Knapczyk 353,
  • Ciślik 344,
  • Polak 351,
  • Pachacz 360,
  • Sambor 321

Opublikowano przez w dniu 25 października 2020 w Ogłoszenia parafialne