WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W kaplicy cudownego obrazu, przed obliczem naszej Matki i Królowej Narodu, znów rozlega się wołanie zgromadzonych Rodzin z całej Ojczyzny i wołają:

Miej w opiece naród cały, który żyje dla Twej chwały, niech rozwija się wspaniały, Maryjo.

Nieszpory niedzielne o 17:30 i wieczorna Msza święta. W Liturgii czcimy jutro święta Mateusza, apostoła i ewangelisty. Na godzinę 16:00 zapraszamy dziewczęta, które chcą uczestniczyć w scholii. Spotkanie będzie w kościele. O godzinie 17:00 będzie spotkanie chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, pierwsze spotkanie będzie również w kościele.

W środę wspomnienie świętego ojca Pio. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii święta zapraszamy na wieczorną Mszę świętą i nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Następnie będzie krótkie spotkanie organizacyjne, a dzieci i ich bliskich zawierzymy Matce Bożej. W sobotę przypada wspomnienie świętych Kosmy i Damiana.

Rodzinom z Wiśniowej serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy:

  • Kowal 262;
  • Klemensiewicz 550;
  • Radoń 350;
  • Hebda 494;
  • Duchaniuk 38;
  • Ciślik 382.

Opublikowano przez w dniu 19 września 2020 w Ogłoszenia parafialne