WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Wczoraj na Mszy Świętej o godzinie 11:00 obchodziliśmy jubileusz 50 – lecia ślubów zakonnych siostry Zofii Zimnej, przełożonej domu zakonnego w naszej parafii, a także zakrystianki w naszym kościele parafialnym.

ŻYCZENIA

Dziś już 50 lat mija od tamtej radosnej chwili. Już 50 lat na służbie Chrystusa i Jego Niepokalanej Matki. I choć droga wciąż pod górę, naznaczona często krzyżem i troską, to jednak nie brakowało chwil radosnych i pełnych nadziei, bo przecież zawsze idziesz śladem Pana i jesteś w rękach dobrej Matki.

Dziś wspominając razem z Tobą Czcigodna Siostro Jubilatko tamte lata, pragniemy Bogu wyśpiewać dziękczynne Te Deum za Twoją posługę wśród nas. Za to, że jesteś z różańcem w dłoniach, uśmiechem na twarzy, z dobrym słowem i miłością w sercu, taka zwyczajna i prosta jak siostra….

A Tobie z serca życzymy; by dalsze lata życia upływały w zdrowiu i radości i niech nie zabraknie na Twojej drodze błogosławieństwa Bożego, światła Ducha świętego, bliskości Niepokalanej Matki oraz życzliwości dobrych ludzi. Niech Ci Pan Bóg błogosławi.

Parafianie świętego Marcina w Wiśniowej

Opublikowano przez w dniu 7 września 2020 w Relacja z wydarzeń