WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Poniedziałek


06:30 – za dusze zmarłych w czyśćcu cierpiące,
07:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków Danuty i Tadeusza – w 35 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny,

Wtorek


06:30 +Heleny Dominika – od Marii Murzyn,
07:00 +Anastazji Murzyn – w 15 rocznicę śmierci, Juliana męża, i zmarłych rodziców,

Środa


07:00 +Stanisława i Haliny Szpilka – w 9 rocznicę śmierci,
18:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w życiu dla Zuzanny – w 1 rocznicę urodzin i całej rodziny,

Czwartek


07:00 +Marcina i Anny Murzyn, Zofii córki,

Piątek


07:00 – za dusze zmarłych w czyśćcu cierpiące,
18:00 +Władysławy Kowal – od Jolanty Murzyn,

Sobota


07:00 +Michaliny – w 3 rocznicę śmierci i Stanisława męża,
18:00 +Józefa Dudzika – w 6 rocznicę śmierci,

Niedziela XXV Zwykła


07:00 +Marii i Marcina Foszczka,
09:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków Katarzyny i Piotra – w 20 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny,
09:00 +Janiny Paluszek – w 10 rocznicę śmierci i Czesława męża,
11:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków Zofii i Jana – w 5 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny,
18:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków Angeliki i Marcina – w 1 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny.

Opublikowano przez w dniu 5 września 2020 w Intencje