WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami, a wielu także uczestnikami, wielkiego ruchu pielgrzymkowego do sanktuariów Matki Bożej, a zwłaszcza do sanktuarium Matki i Królowej Narodu. Wielu pielgrzymów nawiedziło Kalwarię Zebrzydowską, Licheń czy Szczyrzyc. Mimo wielu przeciwności i utrudnień, pielgrzymki do Matki Bożej zawsze były i będą wyrazem głębokiej wiary i ufności Matce Bożej.

Po południu Msza święta dożynkowa będzie o godzinie 16:00 a o godzinie 18:00 wieczorna Msza święta.

Jutro przypada święto świętego Jacka, kapłana i patrona naszej archidiecezji, a w czwartek świętego Bernarda, opata. W piątek przypada wspomnienie świętego Piusa X, papieża, a w sobotę Najświętszej Maryi Panny Królowej.

Rodzinom z Wiśniowej piękne i serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni, a panom za wykoszenie trawy między kościołem a domem sióstr. Na ten tydzień prosimy:

  • Dudzik 13;
  • Konieczny 45;
  • Trzepaczka 607;
  • Polak 482;
  • Węgrzyn 162;
  • Bajer 45A.

Opublikowano przez w dniu 15 sierpnia 2020 w Ogłoszenia parafialne