WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W miesiącu sierpniu wielu podejmuje wyrzeczenia abstynencji, inni zaś na pielgrzymich szlakach ofiarują swoje trudy i poświęcenia Matce Bożej, a dla innych to czas ciężkiej pracy na roli i w zakładach pracy. Wszystkich polecajmy Bogu i prośmy o opiekę Matki Bożej.

Jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w miejsce kazania adoracja Najświętszego Sakramentu.

Nieszpory niedzielne o godzinie 17:30 i wieczorna Msza święta.

W czwartek przypada święto Przemienienia Pańskiego. O godzinie 17:00 Godzina Święta i wieczorna Msza święta. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie po wieczornej Mszy świętej.

Rodzinom z Wiśniowej serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Lenart 408;
  • Twardosz 43;
  • Bajer – Sochacki 40A;
  • Sambor 119;
  • Majka 356;
  • Bogacz 87.

Opublikowano przez w dniu 1 sierpnia 2020 w Ogłoszenia parafialne