WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Poniedziałek


06:30 +Zofii i Franciszka,
07:00 +Stanisława Murzyna i Wiktorii żony,

Wtorek


07:00 +Stanisława Sawiny – w rocznicę śmierci,

Środa


07:00 +Marii Burkat – w 7 rocznicę śmierci,
18:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym, dla małżonków Janiny i Czesława – w 40 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny,

Czwartek


07:00 +Mariana i Janiny Bajer,

Piątek


07:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu rodzinnym i małżeńskim dla małżonków Józefy i Jana – w 50 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny,
18:00 +Wiktorii i Stanisława Knapik i Jana Ślusarczyka,

Sobota


07:00 +Marty Bednarczyk – w 3 rocznicę śmierci,
18:00 +Janiny Pazdur – w 1 rocznicę śmierci, Stanisława męża, Józefa syna i Mariana zięcia,

Niedziela XVII Zwykła


07:00 +Franciszka i Ludwiki Węglarz i Władysława syna,
09:00 +Tadeusza Tokarza – w 8 rocznicę śmierci,
09:00 +Jana i Zofii Jamróz,
11:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu, orędownictwo święta Anny dla Anny w dniu imienin – od ciotki Anny,
18:00 +Anny Łabędź – w dniu imienin i synowej Anny

Opublikowano przez w dniu 19 lipca 2020 w Intencje