WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Ludzie ciężkiej pracy na roli doskonale wiedzą, ile trzeba się natrudzić, aby zebrać obfite plony. Wcześniej należy przygotować ziemię pod zasiew, nawozić ją i spulchnić. Dobra pogoda, słońce i odpowiednia ilość deszczu rokują nadzieję. Każdy rolnik wie, że potrzebne jest Boże błogosławieństwo.

Zdarzyć się może, że zły człowiek zasieje chwasty, gdy gospodarz śpi. W tych dniach, gdy zboża dojrzewają, prośmy o boże błogosławieństwo dla rolników i dobrą pogodę, by mogli cieszyć się plonami ziemi.

Po każdej Mszy świętej w miejsce kazania adoracja Najświętszego Sakramentu. O godzinie 17:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta.

Jutro przypada wspomnienie świętego Jana z Dukli, a w sobotę świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

Ofiary złożone do puszki przeznaczone są na wsparcie powodzian.

Opublikowano przez w dniu 5 lipca 2020 w Ogłoszenia parafialne