WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Mówili: za mundurem panny sznurem, a tu …
Walka walką ale człowiek wyglądać musi 🙂

Służba liturgiczna naszej parafii wraz z rokiem szkolnym kończy również rok posługi przy ołtarzu Pańskim. Dzięki ofiarności wielu ludzi mogliśmy przeżyć ten dzień „wystrzałowo”. Wspólna zabawa w PAINTBALL była okazją do naszej integracji ale także podjęcia zdrowej rywalizacji.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do naszego wyjazdu: osobom, które przekazały vouchery, firmie FB z Dziekanowic, panu Kowalczykowi Tadeuszowi naszemu kierowcy.

Po walce nie chodzi się na kremówki ale na śląską

Jednocześnie zapraszamy kandydatów, wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się w posługę Służby Liturgicznej. Po wakacjach rozpoczynamy kolejny etap naszej przygody i posługi. Serdecznie zapraszamy!!!

Króluj nam Chryste – Zawsze i Wszędzie 🙂

ks. Piotr Pietruszka

ZGADNIJ KTO TO!

Opublikowano przez w dniu 22 czerwca 2020 w Liturgiczna Służba Ołtarza, Relacja z wydarzeń