WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Wraz z całym Kościołem śpiewamy w tych dniach chwałę uwielbienia i cześć Panu Jezusowi w Najświętszym Sakramencie, obchodząc oktawę uroczystości Bożego Ciała. Uroczysta procesja po Mszy Świętej o godzinie 11:00 a o godzinie 18:00 wieczorna Msza Święta.

W liturgii czcimy w środę św. Brata Alberta Chmielowskiego. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po zakończonej procesji poświęcenie wianków, kwiatów i ziół oraz błogosławienie małych dzieci. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.  W sobotę o godzinie 20:00 wieczór adoracji. Serdecznie zapraszamy na chwilę spotkania z Chrystusem w Najświętszym Sakramencie.

Rodzinom z Wiśniowej Bóg zapłać za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu oraz sołtysom z Wiśniowej, Wierzbanowej i Kobielnika, którzy wraz z parafianami uporządkowali plac wokół plebanii i zadbali o otoczenie świątyni i plebanii.

Opublikowano przez w dniu 13 czerwca 2020 w Ogłoszenia parafialne