WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Poniedziałek


07:00 + Barbary Radoń – w 5 rocznicę śmierci,
18:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski dla całej rodziny,

Wtorek


07:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w życiu dla Wojciecha – w 1 rocznicę urodzin i całej rodziny,
18:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym, dla Józefy i Andrzeja – w 15 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny,

Środa


07:00 +Jadwigi Murzyn , męża, synów i synowa,
18:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, światło Ducha Świętego w podejmowaniu życiowych decyzji dla Michała – w 18 rocznicę urodzin i jego bliskich,

Czwartek


07:00 +Władysławy Kowal – od syna Henryka z rodziną,
18:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej w rodzinach, pracach polowych, gospodarstwie, dobre urodzaje i szczęśliwe zbiory dla mieszkańców Kobielnika,

Piątek


07:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla małżonków Leny i Pawła – w 10 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny,
18:00 + Jana Bogacza,

Sobota


07:00 + Władysława i Marii Błaszczak,
18:00 + Jana Koniecznego i zmarłych rodziców,

Niedziela XII Zwykła

07:00 + Anieli Foszczka – w 2 r śmierci, Heleny Łuszczek i Henryka męża – w 29 rocznicę śmierci, Romana zięcia – w 12 rocznicę śmierci,
09:00 + Zofii Węgrzyn – w 7 rocznicę śmierci,
09:00 – Msza święta dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w życiu dla Martyny – w 1 rocznicę urodzin i całej rodziny
11:00 + Jana Rumana – od najbliższych,
18:00 + Marii Koniecznej, Stanisława męża i Kazimierza syna

Opublikowano przez w dniu 13 czerwca 2020 w Intencje