WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Informacje:

Problem z łącznością kamery, który miał miejsce 3 maja 2020 został naprawiony. O prawidłowym działaniu kamery można było się przekonać oglądając transmisje ostatnich Mszy Świętych w niedzielę o 9:00 i 11:00.

Nowości:

Czas rozpoczęcia transmisji Mszy Świętej został zmieniony z 15 do 5 minut przed Mszą Świętą.

Transmisja środowych majówek (Msza święta + nabożeństwo majowe). Transmisja będzie dostępna wyłącznie na naszej stronie (bez platformy YouTube).

Nadchodzące zmiany i nowości:

  • Odświeżenie wyłącznie okienka z transmisją, bez przeładowania całej strony, jeżeli użytkownik wyświetlił stronę wcześniej niż 5 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej – nie jest konieczne odświeżanie strony przed Mszą Świętą;
  • Licznik rozpoczęcia transmisji – odlicza on czas do rozpoczęcia transmisji;
  • Program transmisji – plan transmisji w kolejnych dniach.

Powyższe zmiany dotyczą wyłącznie naszej strony internetowej.

Opublikowano przez w dniu 11 maja 2020 w Ogłoszenia