WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy swoim trudem i zaangażowaniem pomogli nam w pobożnym i pięknym przeżyciu czasu Wielkiego Postu a szczególnie Świętego Triduum.

Słowa wdzięczności kierujemy w stronę sióstr a zwłaszcza siostry przełożonej Zofii, która nie tylko w święta ale codziennie czuwa nad naszym kościołem. Dziękujemy serdecznie Panu Markowi za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękujemy Paniom z Wiśniowej za posprzątanie kościoła i otoczenia na święta a także Panom z Wiśniowej za pomalowanie i odnowienie ławek i balustrady przy kościele. Panu Robertowi Dudzikowi za wykonanie nowego oświetlenia przy drodze krzyżowej wokół świątyni, a także panu Janowi Koniecznemu za finansową pomoc przy wykonaniu tej pracy. Wszystkim zaangażowanym składamy serdeczne Bóg zapłać.

Opublikowano przez w dniu 14 kwietnia 2020 w Inne