WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Przypominamy, że w czasie trwania epidemii w kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 5 osób. W związku z tym zwracamy się z gorącym apelem, by w tych dniach świątecznych pozostać w domu i łączyć się z nami poprzez internet lub przez nabożeństwa transmitowane w telewizji z różnych kościołów (a jakość tych transmisji uległa znacznej poprawie w stosunku do Mszy w niedzielę). W tych okolicznościach kara jaka może być na nas nałożona za złamanie zakazu zgromadzeń wynosi do 30 tysięcy złotych. Prosimy o zrozumienie i wyrozumiałość.

Z tego powodu w Wielką Sobotę nie ma święcenia pokarmów w naszym kościele. O godz. 10.00 będzie tylko transmisja. Zachęcamy do udziału w tej transmisji lub poświecenia we własnym zakresie według zamieszczonego na naszej stronie internetowej formularza.

Z dnia 11 kwietnia:
Informujemy, że w Niedzielę Wielkanocną nie będzie procesji rezurekcyjnej. Pierwsza Msza Święta rozpocznie się o godzinie 7:00, jednak przypominamy, że na Mszy Świętej może być tylko 5 osób.

ks Piotr Pietruszka

Opublikowano przez w dniu 10 kwietnia 2020 w Ogłoszenia