WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Czwarta niedziela Wielkiego Postu, nazywana jest w tradycji Kościoła niedzielą radości.

Kościół zachęca wszystkich wiernych do radości, aby wszyscy podejmujący trud przemiany serca, mimo trudności i przeszkód które niesie życie, wytrwali w niełatwym codziennym wysiłku. Zwykle w dniu dzisiejszym rozpoczynaliśmy wielkopostne rekolekcje, sytuacja w naszym kraju a także w całej Europie każe nam rekolekcje zawiesić.

W środę był zawsze dzień spowiedzi świętej. W tym roku zachęcamy do spowiedzi codziennie, rano od godziny 6:30 do godziny 8:00. Wieczorem zaś w środę, piątek i sobotę od godziny 16:00 do godziny 18:00. Zasadniczy problem leży w tym, by w świątyni nie zgromadziła się większa liczba wiernych.

Chorych w domach odwiedzimy z Panem Jezusem w przyszłym tygodniu.

Rodzinom z Poznachowic piękne i serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy:

  • Szynal 45;
  • Tokarz 54;
  • Pałka 85;
  • Jończyk 123;
  • Cygan 91;
  • Hadaniak 128;
  • Jasek 99.

Opublikowano przez w dniu 21 marca 2020 w Ogłoszenia parafialne