WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i ograniczeniem udziału wiernych w nabożeństwach, w naszej parafii, tak jak i w całej diecezji nie odbędą się rekolekcje wielkopostne. Gorąco zachęcamy jednak do wysłuchania nauk rekolekcyjnych zamieszczanych w internecie na stronie YouTube. Ilość nauk rekolekcyjnych jest bardzo duża. Ze swej strony polecamy: (odcinki wyświetlają się jeden po drugim, do zmiany odcinka służą przyciski >| / |< ; po kliknięciu w przycisk “YouTube” na serwisie otworzy się playlista z wszystkimi dotychczas odcinkami serii)

  • Dla dorosłych: cykl pod tytułem: “Ja jestem”
  • Dla dorosłych: cykl nauk pod tytułem: Rekolekcje domowe w czasie pandemii COVID19:
  • Dla młodzieży i starszych: nauki o. Adama Szustaka, cykl pod nazwą: Miłość w czasach zarazy:

ks. Piotr Pietruszka

Opublikowano przez w dniu 19 marca 2020 w Inne