WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Od dziś aż do zakończenia zagrożenia epidemicznego zachęcamy, aby w swoich domach, rodzinach, codziennie o godzinie 20:30 odmawiać różaniec w tej właśnie intencji. Znakiem zewnętrznym naszej indywidualnej, ale jednak wspólnotowej modlitwy, może być świeca zapalona i postawiona w oknie tego pokoju, w którym trwa modlitwa. Szczęść Boże.

Zapraszamy Was dzisiaj do modlitwy różańcowej łącząc się duchowo i przez naszego fanpage. Poczujmy wspólnotę modlitwy. Będziemy tak czynić codziennie o 20.30.

Opublikowany przez Ruch Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej Niedziela, 15 marca 2020
Propozycja dla najmłodszych na czas dni wolnych od szkoły. Bezpiecznie, ciekawie, wartościowo.

ks. Piotr Pietruszka

Opublikowano przez w dniu 15 marca 2020 w Inne