WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Wielki Post to czas dobrych postanowień, odwrócenia się od zła i odkrywania przy pomocy łaski Bożej nowych pokładów dobra tkwiących w głębi naszych serc.

W czwartek przypada święto świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

W związku z atmosferą panującą wokół wirusowej choroby na całym świecie, biskupi wraz z rządem Rzeczypospolitej postanowili ograniczyć kontakty ludzi między sobą i w ten sposób ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby. Dlatego po południu nie będzie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalów. O godzinie 17:00 będzie Msza święta.

Do pozostania w domach proszeni są: dzieci, młodzież i osoby starsze a także wszyscy odczuwający bóle i stany grypowe. Niedzielną Mszę świętą można wysłuchać w radio lub telewizji i w ten sposób, w tym wyjątkowym czasie, spełnić zadość przykazaniu. Rodzinom z Poznachowic składamy serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Górka 33;
  • Weszka 19;
  • Lenart 19;
  • Skolarus 64;
  • Głąb 135;
  • Piwowarczyk 103.

Opublikowano przez w dniu 14 marca 2020 w Ogłoszenia parafialne