Rozpoczynający się okres Wielkiego Postu jest okazją do bardziej intensywnej modlitwy i wielkodusznej pokuty dla ubłagania Boga o łaskę nawrócenia serc i dar pokoju dla wszystkich ludzi

Szczególną formą wypełnienia wielkopostnej pokuty jest uczestnictwo w nabożeństwach: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.

Po południu o godz. 15:45 nabożeństwo Drogi Krzyżowej a następnie o 16:15 Gorzkie Żale i o 17:00 wieczorna Msza święta W środę przypada święto święta Kazimierza, królewicza i patrona naszej archidiecezji.

W czwartek o godz. 16:00 Godzina Święta i okazja do spowiedzi świętej .

W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Po Mszy święta o godz. 7:00 Droga krzyżowa.

Po południu Droga Krzyżowa o godz. 16:30 i wieczorna Msza święta oraz nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Droga Krzyżowa dla młodzieży szkół średnich i młodzieży starszej o godz. 19.00.

Rodzinom z Poznachowic – Podgrodziska, szczere i serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

• Szymoniak 69;
  • Dziadkowiec 133;