WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Pragnienie widzialnych sukcesów tkwi głęboko w sercu każdego człowieka a gdy ten wchodzi do społeczności Kościoła, wnosi ze sobą te obciążenia. Tytułów do wynoszenia się ponad innych jest wiele, ale Pan Jezus żadnego z nich nie uznawał. Sam wybrał drogę pokory i Jego Kościół kroczy zawsze tą wyznaczoną przez Niego drogą. Nie ma bowiem innej drogi wiodącej do zbawienia.

O godzinie 16:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta. W piątek przypada wspomnienie świętego Piotra Damiana, a w sobotę święto Katedry świętego Piotra apostoła. W przyszłą niedzielę, ostatnią przed Wielkim Postem, przypada pierwszy dzień 40 – godzinnego nabożeństwa. Po każdej Mszy świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, a po Mszy świętej o godzinie 11:00, adoracja trwać będzie do Nieszporów o godziny 16:30.

Rodzinom z Kobielnika serdeczne i ciepłe „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy z Poznachowic-Podgrodziska:

  • Dudzik 75;
  • Lenart 73;
  • Majka 7o;
  • Murzyn 74;
  • Marek 71;
  • Marek 121

W przyszłą niedzielę, 23 lutego obok kościoła odbędzie się kiermasz ciast z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie Marysi Miąsko.

Opublikowano przez w dniu 16 lutego 2020 w Ogłoszenia parafialne