WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Tradycyjnie, w święto Matki Bożej Gromnicznej, kończymy śpiew naszych kolęd i pastorałek. Są one wyrazem naszej pobożności i w sposób prosty wyrażają głębię chrześcijańskiej radości z tajemnicy Wcielenia Słowa Przedwiecznego.
Niech ten ostatni dzień będzie okazją do uwielbienia Boga śpiewem kolęd.

W święto Matki Bożej Gromnicznej obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się polecając Bogu domy i klasztory zakonne i prosimy o nowe powołania. Szczególnie módlmy się w intencji naszych sióstr ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, które od wielu lat posługują w naszej parafii.

Jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w miejsce kazania adoracja żłóbka.

Jutro wspomnienie świętego Błażeja, a w środę świętej Agaty. W czwartek wspomnienie świętych Pawła Miki i Towarzyszy, w piątek świętej Klary.

Rodzinom z Kobielnika składamy serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Drożdż 74;
  • Szymoniak 83;
  • Szymoniak 61;
  • Twardosz 160;
  • Twardosz 78;
  • Irzyk 51.

Opublikowano przez w dniu 2 lutego 2020 w Ogłoszenia parafialne