WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Dnia 18. 01. 2020 roku, w sobotni poranek nasza Wiśniowska Grupa Kolędników Misyjnych udała się do Centrum Jana Pawła II w Krakowie, by wziąć udział w Archidiecezjalnym Spotkaniu Kolędników Misyjnych. W spotkaniu wzięło udział 46 Parafii Archidiecezji Krakowskiej. W programie spotkania było coś dla ducha i coś dla ciała 🙂 . Najważniejszym wydarzeniem była wspólna Msza Święta pod przewodnictwem bp. Janusza Mastalskiego, podczas której modliliśmy się za misje, misjonarzy i cały świat. Były również opowieści misjonarzy, zabawy, smartfonowy quiz o Amazonii, występ peruwiańskiego zespołu i kuchnia misjonarza. Przy relikwiach św. Jana Pawła II modliliśmy się o potrzebne łaski dla nas i naszych rodzin. Na koniec spotkania ks. Dyrektor Tadeusz Dziedzic udzielił wszystkim uczestnikom uroczystego błogosławieństwa i rozesłał nas do naszych domów, byśmy jako mali misjonarze dzielili się radością i pokojem.

Opublikowano przez w dniu 20 stycznia 2020 w Ogłoszenia, Relacja z wydarzeń