WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Obchodząc liturgiczne wspomnienie chrztu Pana Jezusa w Jordanie, myślimy także o naszym chrzcie, który jest początkiem naszego chrześcijańskiego i katolickiego życia.

W sakramencie tym każdy z nas otrzymał godność przybranego dziecka Bożego i dar Bożej miłości. Prawie każdy z nas został ochrzczony w tej świątyni, wodą z chrzcielnicy znajdującej się obok ambony.

Przy tej okazji przypominamy, że w naszej parafii sakramentu chrztu świętego udziela się uroczyście: w drugie soboty miesiąca na Mszy świętej wieczornej i w ostatnią niedzielę miesiąca na Mszy świętej o godz. 11:00

Po południu o godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu kolędowanie. A małe dzieci (do 7,8 lat) będą mogły zaśpiewać kolędę lub pastorałkę najlepiej mało znaną lub zapomnianą. Dla dzieci będzie to miłe przeżycie.

Wszystkim za wspólne przeżycie Świąt Bożego Narodzenia, za wspólną modlitwę i kolędowanie, a zwłaszcza za przygotowanie wystroju świątyni i szopki; a więc naszej siostrze przełożonej oraz panu Markowi, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Również serdeczne podziękowania i „Bóg zapłać” rodzinom z Kobielnika za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy:

  • Tokarz – Łacny 181;
  • Tokarz 122;
  • Knapczyk 54;
  • Murzyn 55;
  • Twardosz 70;
  • Sukta73

Opublikowano przez w dniu 11 stycznia 2020 w Ogłoszenia parafialne