WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Niedziela dzisiejsza jest wielkim dziękczynieniem Bogu za świętą rodzinę z Nazaretu a równocześnie wołaniem całego Kościoła, by każda rodzina katolicka kierowała się w swym życiu, wartościami płynącymi z Ewangelii.

We wtorek przypada siódmy dzień oktawy Narodzenia Pańskiego i wspomnienie św. Sylwestra i ostatni dzień kończącego się Roku. O godzinie 16:00 będą Nieszpory a następnie Msza święta. Wszystkich zapraszamy na wspólne dziękczynienie za wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy w dobiegającym końca roku.

W środę pierwszy dzień Nowego Roku, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju. Będziemy zwierzać losy świata Bogurodzicy Dziewicy, Królowej pokoju.

W czwartek wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu. O godzinie 16:00 Godzina Święta i okazja do spowiedzi świętej.

W piątek przypada wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus i pierwszy piątek miesiąca. Od godziny 16:00 okazja do spowiedzi świętej, a nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy świętej.

W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca, a nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po wieczornej Mszy świętej.

W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca i w miejsce kazania adoracja Najświętszego Sakramentu.

Rodzinom z Kobielnika składamy serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Twardosz 21;
  • Kus 21A;
  • Knapczyk 116;
  • Twardosz 179;
  • Tokarz – Łacny 181;
  • Tokarz 122.

Próba śpiewu kolęd dla dzieci na święto Trzech Króli, będzie 3 stycznia, w piątek, o godzinie 11:00 w kościele.

Opublikowano przez w dniu 30 grudnia 2019 w Ogłoszenia parafialne