WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Rok liturgiczny zbliża się ku końcowi. Pismo święte uczy nas, że Pan Jezus przybędzie jako Pan i Sędzia całego Stworzenia, by ostatecznie oddzielić dobro od zła a dokonawszy sądu nad światem, zapanować nad całym stworzeniem. Prawdę tę wyznawali już pierwsi chrześcijanie i dlatego swoje modlitwy kończyli wezwaniem: Przyjdź, Panie Jezu.
O godzinie 16:3o Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza Święta.

W tygodniu który przed nami będziemy czcić: jutro wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózkówny, we wtorek błogosławionej Salomei w środę świętego Rafała Kalinowskiego. W czwartek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, w piątek św. Cecylii, a w sobotę świętego Klemensa, papieża, a w przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim za wspólna modlitwę w uroczystość świętego Marcina, naszego patrona a zwłaszcza tym wszystkim, którzy przyczynili się do jej uświetnienia, a więc: naszej siostrze za piękny wystrój i dekorację świątyni i otoczenia naszej orkiestrze, panom strażakom z pocztami sztandarowymi. Paniom z feretronami w uroczystych, odświętnych strojach, oraz naszym ministrantom i lektorom.

Równie szczere i serdeczne „Bóg zapłać” rodzinom z Kobielnika za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy:

  • Cap 48;
  • Bajer 25
  • Radoń 9
  • Bardel
  • Basista 75a
  • Tokarz 43

W uroczystość Trzech Króli, 6 stycznia w naszym kościele odbędzie się drugie wspólne kolędowanie. Dlatego już teraz pragniemy zaprosić dzieci i młodzież do włączenia się w to radosne wydarzenie. Pierwsza próba odbędzie się w najbliższy piątek tj. 22 listopada o godz. 16:00 w salce na plebanii.

Opublikowano przez w dniu 17 listopada 2019 w Ogłoszenia parafialne