WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Niedziela dzisiejsza, ostatnia października, obchodzona jest w Kościele jako dzień wdzięczności Bogu za konsekrację świątyni i oddania na wyłączną chwałę Bożą, by była miejscem modlitwy dla parafialnych wspólnot i sprawowania kultu.

Z tej racji, po Mszy świętej o godzinie 11:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewamy dziękczynne:

Ciebie Boga wysławiamy…

O godzinie 16:30 nabożeństwo różańcowe i wieczorna Msza święta.

Jutro przypada święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

W czwartek o godzinie 16:00 Godzina Święta i okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem i uroczystością Wszystkich Świętych.

Po wieczornej Mszy świętej ostatnie nabożeństwo różańcowe. W piątek uroczystość Wszystkich Świętych i pierwszy piątek miesiąca. Przed południem porządek nabożeństw ja kw niedziele.

Po południu nieszpory żałobne o godzinie 14:00, a następnie przejdziemy na cmentarz i około godziny 14:45 rozpocznie się Msza święta zakończona wypominkami.

O godzinie 19:00 przy kaplicy na cmentarzu Różaniec za zmarłych zwany Dniem Zadusznym. Msze święte będą o godzinie 07:00, 09:00 i 17:00.

W przyszłą niedzielę w miejsce kazania będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

Rodzinom z Wierzbanowej i Kobielnika, piękne i serdeczne “Bóg zapłać”, za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:

  • Kuchnia 44
  • Murzyn 45
  • Twardosz (…)
  • Romanowski 172
  • Obajtek 14
  • Myszogląd 62

W uroczystość Wszystkich Świętych, przy wejściu na cmentarz zbierane będą ofiary na utrzymanie porządku na naszej nekropolii.

Przez całą oktawę Wszystkich Świętych, można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, nawiedzając świątynię lub cmentarz i ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące

Opublikowano przez w dniu 27 października 2019 w Ogłoszenia parafialne