WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Poniedziałek
07:00 + Teresy Radoń
17:00 + Marii i Edwarda Maj, Władysława syna i Władysławy córki

Wtorek
07:00 + Marii i Juliana Szczygieł
17:00 + Jana Twardosza
17:00 – W 18 rocznicę urodzin Julii, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski oraz światło Ducha świętego w podejmowaniu decyzji

Środa
07:00 + Renaty Hebda – w 4 rocznicę śmierci
17:00 + Jana Statkowskiego – w 12 rocznicę śmierci, Kazimierza syna, Jana Błaszczaka, Zofii żony

Czwartek
07:00 – Msza św. dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla Władysławy i Adama – w 59 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny
17:00 + Heleny i Jana Rokosz i Władysława syna

Piątek
07:00 +Kazimierza Tokarza, Reginy i Jana Szczepanik
17:00 + Heleny Woźniczka – od rodziny Cygan

Sobota
07:00 + Jana Rokosz – w 4 rocznicę śmierci
17:00 – Msza św. dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla Joanny i Jana – w 25 rocznicę sakramentu małżeństwa oraz dla syna Adama – w 18 rocznicę urodzin

Niedziela XXVII Zwykła
07:00
+ Zofii i Władysławy Kowal, Józefa syna
09:00 – Msza św. dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla Zofii i Jana – w 45 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny
09:00 + Władysława Marcisza, jego rodziców Reginy i Jana
11:00 + Romana Kudera – w 2 rocznicę śmierci
17:00 + Stanisława Piechowicz – w 6 rocznicę śmierci
17:00 – Msza św. dziękczynna za łaski otrzymane z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne dary i łaski w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym dla Renaty i Stanisława– w 30 rocznicę sakramentu małżeństwa i całej rodziny

Opublikowano przez w dniu 5 października 2019 w Intencje